ČASOVÝ ROZPIS

/ČASOVÝ ROZPIS
ČASOVÝ ROZPIS2018-06-29T09:23:56+00:00

30. júna 2018:

8.30: Otvorenie

Skupina A:

8.00 – 8.30: Registrácia – skupina A

9.00: Balcarová Marie

9.10: Figmiková Dominika

9.20: Hejdová Markéta

9.30: Kondrakova Taisia

9.40: Maslanka Nel

9.50: Pongó Balázs

10.00: Shashkova Vasilina

Skupina B:

9.30 – 10.10: Registrácia – skupina B

10.30: Dedková Eliška

10.42: Gieryga Mateusz

10.54: Gyárfás Balázs

11.06: Hulková Terézia

11.18: Jakabovics Jonatán

11.30: Morkes Jiří

11.42: Oláh Vilmos

11.54: Seres Márk

12.06: Staša Jeroným

12.18: Szigeti Bencze

12.30 – 13.20: Obedňajšia prestávka

Skupina D:

12.00 – 12.10: Registrácia – skupina D

13.20: Hejdová, Hejdová

13.30: Hulková, Cibula

13.40: Jakabovics, Horváth

13.50: Kondrakova, Shashkova

Skupina E:

12.10 – 12.30: Registrácia – skupina E

14.00: Guldán, Nagyová

14.13: Jánošík, Klapalová

14.26: Kopáčová, Kuštárová

14.39: Markó, Cizsmás

14.52: Tóth, Nagy

15.05: Tóth, Ritter

15.18: Tritonus Guitar Trio

16.15: Výsledky – skupiny A, B, D, E

Skupina C: 

15.00 – 15.30: Registrácia – skupina C (súťažiaci 30. 6.)

17.00: Besedič Daniel

17.15: Cába Martin

17.30: Constantinescu Iosif 

17.45: Denysov Danylo

18.00: Girán Péter

18.15: Golem Frane-Zvonimir

18.30: Kopáčová Silvia

18.45: Kornyei Attila 

19.00: Kuštárová Martina

1. júla 2018:

Skupina C:

8.00 – 8.20: Registrácia – skupina C (súťažiaci doobeda)

8.30: Mihai Serban

8.45: Nagy Gábor

9.00: Nagy Márton

9.15: Pál-Baláž Amadé

9.30: Pankowski vel Jankowski Aleksander

9.45: Pevala Antonín

10.00: Pintilie Ovidiu Andrei

10.15: Polanska Kalina

11.00: Richter David

11.15: Ronecová Veronika

11.30: Rothová Barbora

11.45: Siedlecki Rafal

12.00: Soofizadeh Kian

12.15: Stránský Jan

12.30: Strbac David

13.00 – 14.00: Obedňajšia prestávka

12.00 – 12.30: Registrácia – skupina C (súťažiaci poobede)

14.00: Strukiel-Piotrowski Oskar

14.15: Sumega Rastislav

14.30: Szalaty Bianka

14.45: Szeghy Eszter

15.00: Šolcová Milena

15.15: Tóth Gergo

15.45: Trintschuk Julia

16.00: Wozniak Karol

16.15: Zielinski Maciej

17.30: Výsledky – skupina C